5. martā AS „Olainfarm” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes padomnieks Salvis Lapiņš analizēja 2018. gada 4. ceturkšņa un 12 mēnešu nerevidētos finanšu rādītājus, kā arī informēja par citām aktualitātēm uzņēmumā.

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/2C7XcdY, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama uzņēmuma iepriekš publicētajā paziņojumā.

AS “Olainfarm” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

Informāciju sagatavoja:

Inga Krukle
AS Olainfarm valdes locekle
Tel. +371 28698449
epasts:: Inga.krukle@olainfarm.com