4. septembrī AS MADARA Cosmetics aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā valdes loceklis un akcionārs Uldis Iltners iepazīstināja ar uzņēmuma neauditētajiem finanšu rezultātiem, kā arī ar svarīgākajiem notikumiem un situāciju nozarē kopumā.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: htp://ej.uz/MADARA_Q2_2018.

 

AS MADARA Cosmetics pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

 

AS Madara Cosmetics akcijas ir atļauts tirgot Nasdaq Baltic First North Market.

AS Madara Cosmetics sertificētais konsultants ir AS LHV Banka.

Uzņēmums AS MADARA Cosmetics ir dibināts 2006. gadā un pārstāvētais kosmētikas zīmols MÁDARA ir pionieris dabīgās kosmētikas segmentā pašmājās. 2016. un 2017. gadā iekļauts starp Latvijas TOP 10 uzņēmumiem un vadītājiem Uzņēmumu reputācijas topā. MADARA izstrādā un ražo visus produktus savās laboratorijās un iekārtās, lai nodrošinātu 100% kontroli pār visiem procesiem. Papildu apliecinājums uzņēmuma augstajām prasībām pret kvalitāti un pilnību visās detaļās ir uzņēmuma ECOCERT sertifikāts, atbilstība GMP (ISO 22716:2007) standartam, kā arī in vitro un in vivo pētījumi. Lai iegūtu vairāk informācijas, aicinām apmeklēt www.madaracosmetics.lv/investoriem/.

         Kontaktinformācija:
Adrese: Zeltiņu iela 131, Mārupes novads, Mārupe, LV-2167, Latvija
Kontaktpersona: Uldis Iltners, valdes loceklis
E-pasts: uldis@madaracosmetics.com
Telefons: +371 67 470 243

Sertificētais konsultants:
AS “LHV Pank”
Kontaktpersona: Ivars Bergmanis
E-pasts: ivars.bergmanis@lhv.ee
Telefons: +372 680 2720