Portāls Naudaslietas.lv izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes nodrošina portāla izmantošanas statistikas datus, ko Naudaslietas.lv izmanto, lai novērtētu portāla darbības rezultātus un uzlabotu tos. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai portāla Lasītāju identificētu. Portāls izmantoto interneta vides analīzes rīku Google Analytics. Izmantojot Naudaslietas.lv lapu, Lasītājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai.

Portāls Naudaslietas.lv nevienā brīdī nesaglabā nekādus personas datus, ja vien Jūs pats neesat izvēlējies reģistrēties un identificējis sevi kā portāla Lasītāju. Ja vēlaties, lai Jūsu parakstīšanās pieprasījums uz portālā publicēto rakstu apkopojuma saņemšanu Jūsu e-pastā tiek anulēts, lūdzu nosūtīt pieprasījumu uz e-pastu: riga@naudaslietas.lv.

Tiek uzskatīts, ka mūsu portāla Lasītājs ir piekritis sīkfailu izmantošanai, ja viņa pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkfailu pieņemšana. Ja Lasītājs nepieņem sīkfailus, tas ierobežos mūsu vietnē pieejamo pakalpojumu un funkciju izmantošanu.

Lasītājs jebkurā brīdī var izvēlēties, lai Lasītāja pārlūkprogramma pieņemtu sīkfailus. Ja Lasītājs nevēlas, lai tas notiktu, Lasītājs var iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā automātiski atspējotu tos, vai lai tā Lasītāju informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkfailu. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus.