Investīciju lēmumi nevar tikt balstīti tikai uz vebinārā prezentēto materiālu. Pirms pieņemt lēmumu par investēšanu šajās akcijās, nepieciešams iepazīties ar reģistrētā akciju emisijas prospekta noteikumiem un nosacījumiem, kā arī izvērtēt, vai konkrētais investīciju produkts ir piemērots Tavam ieguldījumu portfelim, interesēm un riska profilam.

AS “MADARA Cosmetics” aicina piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 16. oktobrī plkst. 14:00 (pēc Latvijas laika) (plkst. 15:30 EEST angļu valodā). Vebinārā aicināti piedalīties Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji. Lai piedalītos vebinārā, tam ir iepriekš jāreģistrējas – detalizēta informācija sniegta zemāk.

Vebināru vadīs AS “MADARA Cosmetics” valdes loceklis un akcionārs Uldis Iltners un tā laikā skatītājus iepazīstinās ar uzņēmumu un tā straujo izaugsmi, finanšu un eksporta datiem, plānoto iegūto līdzekļu ieguldīšanas plāniem, tāpat arī situāciju nozarē kopumā. Kā arī vebināra laikā tiks stāstīts par AS “MADARA Cosmetics”  akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO). Vebinārs notiks latviešu valodā.

Pēc prezentācijas ikviens ir aicināts uzdot jautājumus. Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš līdz 16. oktobrim plkst. 11:00 uz e-pastu: eva.dzerve@nasdaq.com.

Pievienošanās nosacījumi
Lai sekotu līdzi vebināram, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: register.gotowebinar.com/register/262760575250014465.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Norādām, ka vebinārs paredzēts vienīgi Latvijas un Igaunijas iedzīvotājiem. Jūsu dalība vebinārā var tikt atteikta, ja neatbilstat šim kritērijam. Vebināram būs ierobežots dalībnieku skaits.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs sniedz iespēju klausītājiem saņemt informāciju no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē, atrodoties jebkurā vietā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/.

Papildu informācija:
info@madaracosmetics.com
+371 66154811