14. augustā Latvenergo iezvanīja tirdzniecības sesijas atklāšanas zvanu Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkas Taimskvērā, ASV. No Latvijas svinīgajā ceremonijā piedalīsies Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un citi pārstāvji, kā arī Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Latvijas enerģētikas uzņēmums Latvenergo kļuva par pirmo uzņēmumu, kas tika izvirzīts Baltic Market Awards* balvai nominācijā „Labākās investoru attiecības Baltijas Parāda vērtspapīru tirgū 2016” un ieguva 1. vietu. Lai atzīmētu šo notikumu, Nasdaq prezidente Adena Friedman uzaicināja Latvenergo svinīgi iezvanīt tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkā.

mo_081417_hires-1

Attēlā: Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs pie Nasdaq zvana pults Ņujorkā.

mo_081417_hires-4

mo_081417_hires-2

Video no pasākuma vari noskatīties Nasdaq Baltic youtube kanālā vai šeit:

*Nasdaq Baltijas biržas organizē un pasniedz Baltic Market Awards gada balvas kopš 2006.gada. Projekta mērķis ir izcelt Baltijā un nacionālā mērogā labākos sasniegumus investoru attiecībās emitentu vidū, uzlabot vispārējo investoru attiecību standartu kotētajos uzņēmumos, kā arī sniegt tiem individuālu novērtējumu un Nasdaq Baltijas biržu konsultācijas. Ņemot vērā ievērojamo Baltijas Parāda vērtspapīru tirgus attīstību, 2016. gadā pirmo reizi vērtējamo uzņēmumu sarakstā tika iekļauti arī parāda vērtspapīru emitenti.

Nasdaq Baltijas biržu gada balva ir kā apliecinājums izciliem sasniegumiem caurskatāmībā, labā pārvaldībā un atbildīgās investoru attiecībās. Tie visi ir būtiski aspekti, kas var veicināt Baltijas reģiona ekonomisko progresu un ilgtspēju.