Tiek aicināti visi akcionāri, investori un ikviens interesants piedalīties uzņēmumu rīkotajos vebināros.

  • Tallinna Vesi vebinārs notiks 28. jūlijā plkst.11:00. To vadīs valdes priekšsēdētājs Karl Heino Brookes un finanšu direktore Riina Käi. Vebināram vari pievienoties šeit: uz/aibs.
  • Klaipėdos nafta vebinārs notiks 31. jūlijā plkst. 9:00. To vadīs finanšu direktors Marius Pulkauninkas. Vebināram vari pievienoties šeit: uz/u5o5.
  • Baltika vebinārs notiks 10. augustā plkst. 15:00. To vadīs valdes priekšsēdētājs Meelis Milder un valdes locekle Maigi Pärnik-Pernik. Vebināram vari pievienoties šeit: uz/1jy6.

Vebināri notiks angļu valodā un to laikā būs iespēja uzdot jautājumus.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?
Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot augstāk norādītās vebināru saites.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit.