VAS “Privatizācijas aģentūra” aicina uz virtuālo konferenci par AS “Valmieras stikla šķiedra” un AS “Grindeks” valstij piederošo akciju izsolēm

VAS “Privatizācijas aģentūra” aicina piedalīties virtuālajā konferencē š.g. 2. novembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).  Lai piedalītos vebinārā, tam ir iepriekš jāreģistrējas – detalizēta informācija sniegta zemāk.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs VAS “Privatizācijas aģentūra” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs un AS “Valmieras stikla šķiedra” valdes loceklis Stefan Jugel. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Vladimirs Loginovs iepazīstinās klausītājus ar valstij piederošo un VAS “Privatizācijas aģentūra” turējumā esošo AS “Valmieras stikla šķiedra’’ un AS “Grindeks” akciju atklātajām izsolēm š.g. 8.novembrī (plašāka informācija par akciju izsolēm ir pieejama šeit), savukārt Stefan Jugel sniegs ieskatu par AS “Valmieras stikla šķiedra”, tās 2016.gada 9 mēnešu finanšu rezultātiem un būtiskākajiem notikumiem. Pēc prezentācijas tiks sniegtas atbildes uz vebināra dalībnieku jautājumiem.

Tā kā vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš līdz 1.novembrim uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Pievienošanās nosacījumi
Lai sekotu līdzi vebināram, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: http://ej.uz/1ij8.
Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs sniedz iespēju klausītājiem saņemt informāciju no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē, atrodoties jebkurā vietā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Papildu informācija par vebināru pieejama šeit:http://www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/ .

Kontakti investoriem un medijiem:
Guntis Kārkliņš
VAS “Privatizācijas aģentūra” sabiedrisko attiecību vadītājs
Tālrunis: + 371 22 019 025
E-pasts: guntis.karklins@pa.gov.lv
http://www.pa.gov.lv

 

Par AS “Valmieras stikla šķiedra”
AS “Valmieras stikla šķiedra” un tās meitas uzņēmumi (“Grupa”) ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā. Grupas uzņēmumi darbojas divos kontinentos trīs pasaules valstīs – Latvijā, Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.
AS “Valmieras stikla šķiedra” specializējas divu dažādu stikla šķiedras veidu (E-stikls ar temperatūras izturību 600°C, SiO2-stikls temperatūras izturība – 1000+°C) un to izstrādājumu ražošanā. Tie tiek izmantoti tālākai pārstrādei, tehniskās (elektro, siltuma un skaņas) izolācijas materiālos un kā gatavi materiāli mašīnbūvē, celtniecībā un citur. Mātes uzņēmuma galvenie eksporta tirgi – Eiropas Savienības valstis (77%) un Ziemeļamerika (11%).
Atbilstoši Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101 rezultātiem, 2016.gadā vairāku simtu uzņēmumu konkurencē AS “Valmieras stikla šķiedra” novērtēta par 36. vērtīgāko Latvijas uzņēmumu un 4. vērtīgāko nozarē “Pārstrādes rūpniecība: industriālās preces”.1

Par AS “Grindeks”
AS “Grindeks” ir starptautisks, vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. AS “Grindeks” specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo un pretvēža medikamentu terapeitiskajās grupās. Produktu klāstu veido oriģinālprodukti Mildronāts® un Ftorafur® un vairāk kā 100 patentbrīvo medikamentu formas. AS “Grindeks” koncernā ietilpst 5 meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā, Slovākijā un Krievijā; pārstāvniecības ir atvērtas 13 valstīs. Produkcija tiek eksportēta uz 70 valstīm un veido 90% no kopējā apgrozījuma. Nozīmīgākie tirgi ir Eiropas Savienības valstis, Krievija un pārējās NVS valstis, ASV, Kanāda, Japāna un Vjetnama.
Atbilstoši Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101 rezultātiem, 2016.gadā AS “Grindeks” novērtēta par 28. vērtīgāko Latvijas uzņēmumu un 2. vērtīgāko nozarē “Pārstrādes rūpniecība: patēriņa preces”.2

Par VAS “Privatizācijas aģentūra”
VAS „Privatizācijas aģentūra” veic tās turējumā esošo valsts kapitāla daļu pārvaldīšanu, privatizāciju un atsavināšanu.  Īstenojot valsts kapitāla  pārvaldības reformu, tiek pakāpeniski samazināta valsts līdzdalību uzņēmumos, kuros valstij nav stratēģisku interešu.
2016.gada pirmajā pusgadā VAS „Privatizācijas aģentūra” turējumā bija valsts kapitāla daļas 39 kapitālsabiedrībās, tajā skaitā biržā kotētajās AS “Valmieras stikla šķiedra”, AS “Grindeks” un AS “Latvijas kuģniecība”.

http://www.top101.lv/lv/top101/2016
2 http://www.top101.lv/lv/top101/2016