1.augustā OlainFarm iezvanīja tirdzniecības sesijas noslēguma zvanu Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkas Taimskvērā.

Atzīmējot Baltic Market Awards (BMA) desmitgadi, šā gada sākumā OlainFarm ieguva īpašo balvu “Labākais sniegums 10 gados” par lielāko akciju cenas pieaugumu un kāpumu BMA vērtējumā, saņemot uzaicinājumu svinīgi iezvanīt tirdzniecības sesijas noslēguma zvanu Nasdaq MarketSite studijā Taimskvērā.

Pēdējo desmit gadu laikā OlainFarm ir mērķtiecīgi strādājis pie investoru attiecību snieguma uzlabošanas, organizējot neskaitāmas investoru virtuālās konferences, “road-shows” prezentācijas gan Baltijas, gan Ziemeļvalstīs, vienlaikus nodrošinot atklātu un caurskatāmu komunikāciju ar akcionāriem un sabiedrību kopumā.

OlainFarm rezultāti BMA vērtējumā kopš pirmās vērtēšanas reizes 2006. gadā uzlabojušies par 25%, savukārt akciju cena 10 gadu laikā pieaugusi par 448%. Olainfarm ir kļuvis par etalonu visiem pārējiem Nasdaq Baltijas biržās kotētajiem uzņēmumiem, jo spējis savienot atbildīgas investoru attiecības ar vērā ņemamu peļņu investoriem.

OlainFarm ir viens no vadošajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas reģionā ar vairāk nekā 40 gadu ilgu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Nākamgad OlainFarm svinēs 20 gadu jubileju kopš kotēšanas uzsākšanas Nasdaq Riga biržā.

No Latvijas svinīgajā ceremonijā piedalījās Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, valdes loceklis Salvis Lapiņš, Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne un citi. Ceremonijas ieraksts: