AS „HansaMatrix” aicina piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 11. jūlijā plkst. 13:00 (pēc Latvijas laika).  Lai piedalītos vebinārā, tam ir iepriekš jāreģistrējas – detalizēta informācija sniegta zemāk.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „HansaMatrix” valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis.

Vebināra ietvaros Ilmārs Osmanis iepazīstinās vebināra dalībniekus ar AS “HansaMatrix”, sniegs plašāku informāciju par uzņēmuma neseno kapitāla piesaisti, kā arī plānoto uzņēmuma akciju iekļaušanu Nasdaq Riga biržā. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra dalībnieku jautājumiem. Vebinārs notiks latviešu valodā.

Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš līdz 10. jūlijam uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Pievienošanās nosacījumi Lai sekotu līdzi vebināram, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: ej.uz/HMX_webinar_LV.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Kas ir vebinārs? Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs sniedz iespēju klausītājiem saņemt informāciju no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē, atrodoties jebkurā vietā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/.

Par HansaMatrix
Akciju sabiedrība “HansaMatrix” ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un pilnu ražošanas pakalpojumu, datu tīklu iekārtu, “lietu” interneta (angļu valodā – “Internet of Things”), industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produkta ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris. Visi tehnoloģiskie un ražošanas procesi notiek akciju sabiedrības “HansaMatrix” ražotnēs un tehnoloģiskajos objektos Ogrē, Ventspilī, Mārupē un Rīgā.