8. jūnijā AS „Olainfarm” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš analizēja 2016. gada 1. ceturkšņa finanšu rādītājus, kā arī informēja par citām aktualitātēm uzņēmumā.

Virtuālās konferences ietvaros Salvis Lapiņš norādīja, ka ir uzsākts darbs pie potenciālas Baltkrievijas uzņēmuma iegādes, vienlaikus šobrīd nepastāv nopietnu uzņēmumu iegādes plānu Krievijā. Kā jau iepriekš norādīts, uzņēmums turpina darbu pie vēl diviem citu uzņēmumu iegādes darījumiem, kuru iznākums varētu būt skaidrs līdz šī gada beigām. Atbildot uz jautājumiem Salvis Lapiņš skaidroja, ka izmaiņas peļņas prognozēs ir saistītas ar papildus 4.5 M EUR uzkrājumu veikšanu Ukrainas sadarbības partnera parādiem.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pievienots zemāk , kā arī pieejams NasdaqBaltic youtube.com kanālā, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama iepriekš publicētajā AS “Olainfarm” paziņojumā: ej.uz/OLF_Q1_2016_PDF.

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

Par AS „Olainfarm“

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.