Pirmdien, 30. maijā, AS “Latvijas kuģniecība” aizvadīja virtuālo konferenci akcionāriem, investoriem un citiem interesentiem, kuras laikā AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle runāja par AS “Latvijas kuģniecība” koncerna 2016. gada 1. ceturkšņa darbības rezultātiem.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams zemāk, kā arī Nasdaq Baltic youtube.com kanālā, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama AS „Latvijas kuģniecība” iepriekš publicētajā paziņojumā.

AS “Latvijas kuģniecība” vadība pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci.

Par AS “Latvijas kuģniecība”

AS “Latvijas kuģniecība” (Nasdaq Riga: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 1300 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl 7 kuģus, kopumā vadot 23 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir 8 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.