Ceturtdien, 28. aprīlī, AS “Latvijas kuģniecība” aizvadīja virtuālo konferenci akcionāriem, investoriem un citiem interesentiem, kuras laikā AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup), valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle runāja par aktualitātēm pēc AS “Latvijas kuģniecība” akcionāru sapulces pieņemtajiem lēmumiem, kā arī diskutēja par turpmākajiem AS “Latvijas kuģniecība” biznesa attīstības plāniem.

Virtuālās konferences laikā AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) informēja, ka uzņēmums turpina darbu, lai palielinātu ienākumus, un veic pārrunas ar bankām par esošo kredītu refinansēšanu. Uzņēmums plāno palielināt tehniskajā pārraudzībā esošo floti līdz 36 kuģiem.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams zemāk, kā arī Nasdaq Baltic youtube.com kanālā, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama uzņēmuma iepriekš publicētajā paziņojumā.

AS “Latvijas kuģniecība” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz aktualitātēm uzņēmuma mājas lapā www.lk.lv, kā arī sociālajos tīklos @Kugnieciba Twitter un Facebook.

Par AS “Latvijas kuģniecība”
AS “Latvijas kuģniecība” (NASDAQ RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 1300 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl 6 kuģus, kopumā vadot 22 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir 8 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.