Nasdaq Baltic izsludina ikgadējo Stipendiju konkursu. Nolūkā godināt labākos bakalaura un maģistra darbus Baltijā vērtspapīru tirgus jomā, jau otro gadu pēc kārtas Nasdaq Baltic organizē Stipendiju konkursu, kas ir daļa no plašāka pasākumu kopuma jauno profesionāļu intereses un zināšanu par finanšu tirgiem veicināšanā.

Nasdaq Baltic Stipendiju konkursa pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu 1000 eiro apmērā, 2. vietas ieguvējs – 500 eiro un 3.vietas ieguvējs – 250 eiro (pēc nodokļu nomaksas).

Nasdaq uzskata, ka jaunie prāti veido mūsu kopīgo nākotni, un Stipendiju konkurss ir labs veids, kā savienot jauniešu spožākos prātus un biznesu,” pauž Arminta Saladžienė, Nasdaq Baltic vadītāja. “Stipendiju konkursā 2015. gadā kopumā tika iesniegti 45 darbi no sešām valstīm. Akadēmiskais ieguldījums, oriģinalitāte, novitāte un pielietojamība – tie ir tikai daži no vērtēšanas kritērijiem. Latiņa ir uzstādīta ļoti augstu, un mēs mudinām visus potenciālos sāncenšus pieņemt šo izaicinājumu.

Saskaņā ar nolikumu konkursam var iesniegt 2015. gada nogalē vai 2016. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbus, kas saistīti ar Baltijas un/ vai Latvijas, Igaunijas, Lietuvas vērtspapīru tirgu. Studiju darbam jābūt rakstītam vienā no četrām valodām: angļu, latviešu, igauņu vai lietuviešu valodā. Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 31. oktobris.

Stipendiju konkursam iesniegtos darbus vērtēs īpaši izveidota Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā ietilpst akadēmiskās vides pārstāvji, kapitāla tirgus profesionāļi, kā arī Nasdaq Baltic vadošie speciālisti.

Vairāk informācijas par konkursu Nasdaq Baltic mājas lapā.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem arī Nasdaq Riga Facebook un Twitter.
Informāciju par konkursu meklē pēc birkas #StipendijuKonkurss un #ThesisCompetition.