22. decembrī AS „Olainfarm” aizvadīja 2015. gada 3. ceturkšņa virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš analizēja 2015. gada 3. ceturkšņa finanšu rādītājus, kā arī informēja par aktualitātēm uzņēmumā, šoreiz īpaši pievēršoties uzņēmuma meitas sabiedrībai SIA “Silvanols”.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams zemāk, kā arī Nasdaq Baltic youtube.com kanālā. Savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama iepriekš publicētajā AS „Olainfarm” paziņojumā.

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz aktualitātēm uzņēmuma mājas lapā www.olainfarm.lv, kā arī sociālajos tīklos Twitter @OlainFarm un @SalvisLapins, Facebook @JSCOlainFarm.

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.