Ar akciju un tirgus analīzi Baltijā nodarbojas tikai daži uzņēmumi. Baltijas uzņēmumu tehnisko analīzi savukārt var viegli veikt, izmantojot specializēto finanšu portālu piedāvājumu.

Lai iegūtu padziļinātu informāciju par Baltijā kotētiem uzņēmumiem, Nasdaq Baltic sadarbībā ar Morningstar piedāvā uzņēmumu faktu lapas (tabulas sadaļā FL). Faktu lapa aptver vairāk nekā 100 fundamentālus radītājus, iekļaujot pamatinformāciju par kompāniju, ienesīgumu, galvenos finanšu analīzes rādītājus un rezultātus.


SEB Banka

Swedbank


LHV finanšu portāls


www.Traders.lt

  • Portāls ir pieejams lietuviešu un angļu valodās.
  • Viena no lielākajām šī portāla vērtībām ir tehniskās analīzes iespēja, kas pieejama sadaļā Research. Jums tiek dota iespēja aplūkot Baltijas akciju sveču grafikus un izmantot rindu dažādus palīginstrumentus.
  • Apakšizvēlnē Reccommendations var atrast no dažādiem avotiem apkopotas rekomendācijas un kompāniju apskatus.
  • Apakšizvēlnē Stock markets ir pieejama informācija par Baltijas uzņēmumiem dažādos griezumos (statistika,finanšu koeficienti EPS, P/E, P/S) , bet uzklikšķinot uz kompānijas simbola – vēl detalizētāk.


www.reuters.com

Informācija par Baltijas akcijām atrodama arī ziņu aģentūras Reuters sadaļā Markets, apakšsadaļā Stocks. Meklēšanas logā jāievada interesējošās akcijas tirdzniecības kods.

  • Katras akcijas sadaļā pieejama gan informācija par akcijas cenu, arī 52 nedēļu augstākās un zemākās vērtības, koeficienti (P/E, P/S, ROI, ROE, arī salīdzinājums ar attiecīgās industrijas vidējiem koefiecientiem), uzņēmuma finanšu informācija.
  • Sadaļai Stocks ir arī apakšizvēlnes, kas ļauj izvēlēto akciju pētīt vēl detalizētāk. Piemēram, apakšizvēlnē Charts ir pieejami dažāda veida grafiki, to skaitā sveču grafiki.
  • Piemērs, kā izskatās kompānijas sadaļa portālā www.reuters.com.


www.google.com/finance

Informācija par Baltijas uzņēmumiem atrodama arī Google Finance sadaļā. Meklēšanas laukā vispirms jāievada interesējošā uzņēmuma nosaukums. Piemērs, kā izskatās kompānijas sadaļa portālā Google Finance.

Izejas dati individuālai tehniskajai analīzei

Baltijas akciju tirdzniecības sesiju rezultāti pieejami Metastock saprotamā formātā šeit (jaunākie dati apakšā).