12. jūnijā AS „Ventspils nafta” un AS „Latvijas kuģniecība”  aizvadīja virtuālo konferenci akcionāriem, investoriem u.c. interesentiem, kuras laikā AS „Ventspils nafta” un AS „Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un AS „Latvijas kuģniecība” valdes loceklis Pols Tomass (Paul Thomas) runāja par aktualitātēm uzņēmumos, kā arī analizēja AS „Ventspils nafta”  un AS „Latvijas kuģniecība” 2014. gada 1. ceturkšņa finanšu rādītājus un 2013. gada auditētos finanšu rezultātus.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit:http://ej.uz/VN_LSC_webinar_2014

Virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija pilnā apjomā ir pieejama AS „Ventspils nafta” iepriekš publicētajā paziņojumā:

http://www.vnafta.lv/lv/aktualitates/ventspils-nafta/as-ventspils-nafta-prezentacija-vebinaram-par-2014-gada-1-ceturksna-rezultatiem/

Prezentācijas laikā, atbildot uz dalībnieku jautājumiem, Roberts Kirkups norādīja, ka tiek plānots samazināt AS “Ventspils nafta” meitas uzņēmuma “LatRosTrans” pamatkapitālu. R. Kirkups arīdzan informēja, ka uzņēmuma vadība izvērtē iespēju nākotnē iegādāties naftas maģistrālo cauruļvadu Lietuvas teritorijā.

AS „Ventspils nafta” un AS „Latvijas kuģniecība” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

Par AS „Ventspils nafta”
AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA “”Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.

Par AS „Latvijas kuģniecība”
AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 6.5 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.