10. decembrī AS „Olainfarm” aizvadīja 2013. gada 3. ceturkšņa virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš analizēja 2013. gada 3. ceturkšņa finanšu gada rādītājus, kā arī koriģēja gada prognozes finanšu rezultātiem.

Konferences ietvaros Salvis Lapiņš atgādināja, ka šī gada 3. ceturkšņa apgrozījums vēlreiz sasniedzis jaunus rekordus, atjaunojot pārdošanas apjomus Ukrainā un pieaugot aptieku apgrozījumam. Neskatoties uz to, kompānijas pārstāvis norādīja, ka apgrozījuma samazinājums Ukrainā gada griezumā ir bijis lielāks kā plānots, tādēļ uzņēmums ir nolēmis samazināt iepriekš publicētās uzņēmuma finanšu prognozes. Šobrīd plānots, ka konsolidētais 12 mēnešu apgrozījums sasniegs LVL 52.8 miljonus un konsolidētā peļņa LVL 8.8 miljonus, bet nekonsolidētais apgrozījums LVL 45.4 miljonus un nekonsolidētā peļņa LVL 7.5 miljonus.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://bit.ly/1kyc1nJ, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama AS „Olainfarm” iepriekš publicētajā paziņojumā.

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!