Sadarbībā ar biržu NASDAQ OMX Riga apgādā Zvaigzne ABC izdota E.Šrēderes grāmata “Sniega bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness” latviešu valodā.

Grāmata “Sniega bumba” ASV tika publicēta 2008. gadā un jau drīz pēc iznākšanas kļuva par starptautisku bestselleru. Iemesls meklējams ne vien paša Bafeta personības spēkā, bet arī Šrēderes spējā vienlīdz dzīvi un aizraujoši atklāt viņu gan kā izcilu, tālredzīgu un ar asu prātu apveltītu investoru, gan kā cilvēku, kuram piemīt arī savas kļūdas un trūkumi. Lasītājs var vērot Bafeta interešu un uzskatu attīstību no agras bērnības līdz pat nesenās globālās finanšu krīzes sākumam. Grāmata katram, kuru interesē Vorena Bafeta  dzīves bizness un akciju investīciju pamatprincipi.

Biržas NASDAQ OMX Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne: “Atbalstot grāmatas “Sniega bumba” latviskā tulkojuma izdošanu, vēlamies mudināt lasītāju uz jaunām atklāsmēm, dodot iespēju tuvāk iepazīt Vorena Bafeta personību un mācīties no cilvēka, kas pārliecinoši pierādījis savu varēšanu. Novēlam, lai Bafeta pieredze aizrauj un iedvesmo lasītāju, ikdienā katram savu “sniega bumbu” veļot.”