8. maijā AS „Latvijas kuģniecība” (LK) aizvadīja virtuālo konferenci investoriem u.c. interesentiem. Konferences laikā LK valdes priekšsēdētājs Saimons Bleids (Simon Blaydes) analizēja uzņēmuma 2012. gada rezultātus, kā arī informēja par 2013. gada plāniem.

Konferences ietvaros Saimons Bleids atklāja, ka uzņēmuma EBITDA rādītāji pakāpeniski uzlabojas sākot ar 2010. gadu un prognozēja, ka šī tendence varētu turpināties pie nosacījuma, ja tirgus situācija konkrētajā tirgus segmentā arī turpina uzlaboties.

Saimons Bleids prognozēja, ka 2013. gada pirmā ceturkšņa finanšu rādītāji būs mazliet labāki par 2012. gada ceturtā ceturkšņa finanšu rādītājiem un varētu būt ar nelielu peļņu. Vienlaikus uzņēmuma vadītājs norādīja, ka 2013. gadā ir plānots neliels apgrozījuma pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējiem finanšu gadiem, kā arī peļņa pie nosacījuma, ja izdosies izvairīties no kuģu vērtības samazināšanās.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/LSC2013rec. Virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija pilnā apjomā ir pieejama LK iepriekš publicētajā paziņojumā.

AS „Latvijas kuģniecība” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!