6. martā AS „Olainfarm” aizvadīja 2012. gada 4. ceturkšņa virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš analizēja 2012. gada 4. ceturkšņa un pilna 2012. finanšu gada rādītājus, kā arī informēja par uzņēmuma nākotnes plāniem.

Konferences ietvaros Salvis Lapiņš vēlreiz atgādināja, ka AS “Olainfarm” valde ir apņēmusies tuvākajos gados pie iespējas ik gadu dividenžu izmaksas attiecību pret peļņu palielināt par 2,5 procentpunktiem, līdz 25% līmenim, kas, ņemot vērā 2012. gada neauditētos finanšu rezultātus, šogad varētu sastādīt 0.10 LVL (0.14 EUR) par akciju.

Tāpat uzņēmuma valdes loceklis atklāja, ka šobrīd AS „Olainfarm” pieder jau 45 aptiekas un joprojām ir spēkā plāns aptieku skaitu palielināt līdz 50.

Vienlaikus, atbildot uz virtuālās konferences dalībnieku jautājumiem, S.Lapiņš atgādināja, ka uzņēmumam ir noslēgts līgums ar LIAA par projekta īstenošanu, kas paredz veikt augstas pievienotās vērtības investīcijas nitrofurāna ražošanā. Projekta kopējās izmaksas sastāda 5,88 miljonus latu, no kurām 35% finansēs LIAA. Projekta īstenošanu plānots pabeigt 2015. gadā, savukārt 2013. gadā no kopējās minētās projekta summas plānots investēt 3-3.2 milj LVL (4.3-4.5 milj EUR).

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/OLFQ4_rec, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama AS „Olainfarm” iepriekš publicētajā paziņojumā.

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!