Vakar, 10. decembrī noslēdzās AS „Olainfarm”  rīkotā virtuālā konference.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīja un uz dalībnieku jautājumiem atbildēja AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija notika angļu valodā.

Konferences ietvaros Salvis Lapiņš atklāja, ka AS “Olainfarm” darbības plāns 2012. gadā ir 48 milj. Ls liels apgrozījums, bet tīrā peļņa 8,6 miljonu Ls. Saskaņā ar 2012. gada 9 mēnešu neauditēto pārskatu, šī perioda laikā realizācija ir sasniegusi 73,3% no visam gadam plānotā apjoma, bet peļņa 74,2% no gadam plānotā apjoma, tādējādi 2012. gada 12 mēnešos AS „Olainfarm” noteikti sasniegs izvirzītos mērķus un iespējams tos pat pārpildīs.

Savukārt, atbildot uz virtuālās konferences dalībnieku jautājumiem S.Lapiņš informēja, ka AS „Olainfarm” turpina darbu pie Turcijas un Polijas tirgus apguves, kā arī norādīja, ka SIA „Olainfarm enerģija” ir uzsākusi enerģijas ražošanu decembra sākumā. Šobrīd AS „Olainfarm” iepērk saražoto siltumu no SIA „Olainfarm enerģija” un ir pārtraukusi gāzes iepirkumus no AS „Latvijas gāze”. Taču runāt par kādu finansiālu ieguvumu vēl ir pāragri.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/OLFdecember_REC, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama AS „Olainfarm” iepriekš publicētajā paziņojumā – skat. https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=533560&messageId=656680.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā līdzšinējo un turpmāko attīstību. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?
Lai pieslēgtos vebināram, Jums 2012. gada 10. decembrī plkst. 16:00 jānoklikšķina uz saites http://ej.uz/OLFdecember. Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni “Enter as a guest”) un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Tas arī viss! Nekādas tālākas darbības nav nepieciešamas, Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.
Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?
Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).
Jums būs iespēja uzdot jautājumus (rakstiski) vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/produkti-un-pakalpojumi/vebinari/