AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 16. maijā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).

AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs (Simon Boddy)

AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs (Simon Boddy)

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs (Simon Boddy). Vebināra prezentācija būs angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Saimons Bodijs informēs par 2011. gada revidētajiem finanšu rezultātiem, kā arī sniegs ieskatu uzņēmuma tālākajā attīstībā. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 15.maijam, nosūtot tos uz e-pastu: ieva.kadakovska@nasdaqomx.com vai uzdot portālā naudaslietas.lv.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā līdzšinējo un turpmāko attīstību. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?
Lai pieslēgtos vebināram, Jums 2012. gada 16. maijā plkst. 16:00 jānoklikšķina uz saites http://ej.uz/ventspilsnafta.  Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni “Enter as a guest”) un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Tas arī viss! Nekādas tālākas darbības nav nepieciešamas, Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.
Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?
Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).
Jums būs iespēja rakstiski uzdot jautājumus vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/produkti-un-pakalpojumi/vebinari/