Šodien,6. martā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika) notika jau otrā AS „Olainfarm” rīkotā virtuālā konference investoriem, akcionāriem, medijiem un citiem interesentiem.

AS "Olainfarm" valdes loceeklis Salvis Lapiņš saņem biržas NASDAQ OMX Riga Gada speciālbalvu 2011

AS "Olainfarm" valdes loceklis Salvis Lapiņš saņem biržas NASDAQ OMX Riga Gada speciālbalvu 2011

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīja un uz dalībnieku jautājumiem atbildēja AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija un atbilžu sesija ierakstā ir pieejama šeit: http://ej.uz/OLFQ42011ieraksts 

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā līdzšinējo un turpmāko attīstību. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?
Lai pieslēgtos vebināram, Jums norādītājā laikā jānoklikšķina uz īpaši vebināram radītas saites. Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni “Enter as a guest”) un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Tas arī viss! Nekādas tālākas darbības nav nepieciešamas, Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.
Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?
Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).
Jums būs iespēja uzdot jautājumus (rakstiski) vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/produkti-un-pakalpojumi/vebinari/