AS  „Olainfarm” aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 8. decembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).

Salvis Lapiņš, AS "Olainfarm" valdes loceklis

Salvis Lapiņš, AS "Olainfarm" valdes loceklis

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Salvis Lapiņš paziņos informāciju par būtiskiem jaunumiem uzņēmuma attīstībā, kā arī analizēs trešā ceturkšņa finanšu rādītājus. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Taču ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 7. decembrim nosūtot tos uz e-pastu: ieva.kadakovska@nasdaqomx.com vai atstājot savu jautājumu komentāros zem šī raksta.

AS „Olainfarm” ir pirmais uzņēmums NASDAQ OMX Baltijas biržās, kas komunicēs ar investoriem, izmantojot interaktīvā vebināra platformu, piedāvājot reāla laika informācijas apmaiņu starp investoriem un uzņēmuma pārstāvi.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?
Lai pieslēgtos vebināram, Jums 2011. gada 8. decembrī plkst. 16:00 jānoklikšķina uz saites http://ej.uz/olainfarm.  Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni “Enter as a guest”) un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Tas arī viss!  Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.
Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?
Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).
Jums būs iespēja uzdot jautājumus (rakstiski) vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/produkti-un-pakalpojumi/vebinari/

Vebināra ieraksts būs pieejams portālā nuadaslietas.lv