Biržas NASDAQ OMX Riga ik gadus organizē konferenci investoriem. Šogad konference notika ar nosaukumu  “Naudas Lietas 2011”  (iepriekš „CEO Meets Investor”). Konference notiek jau 6 gadus un ir viens no gaidītākajiem investoru pasākumiem, kas ik gadu pulcē esošos un topošos investorus, fondu pārvaldniekus, brokerus, ekspertus un uzņēmumus ar mērķi tikties un diskutēt par aktuālām norisēm uzņēmumu dzīvē un investīciju pasaulē. 

Daži no jums jau dalījās savās pārdomās. Paldies Tomam Nipartam (@TomsNiparts) un Ivaram Auseklim (@ivarsauseklis vai Morgenstern). Pārdomas un komentārus, tāpat kā kritku un ieteikumus ņemsim vērā. Savukārt tiem, kas nepaguva apmeklēt klātienē – biržas lapā nu ir pieejami video-ieraksti un prezentācijas

Par konferenci: Konferences mērķis ir iepazīstināt privātos un institucionālos investorus ar biržā NASDAQ OMX Riga kotētajiem uzņēmumiem, veicināt izpratni par uzņēmuma biznesa modeli, stratēģiju darbības rezultātiem, kā arī sniegt jaunas investīciju idejas. Savukārt uzņēmumiem tā ir iespēja veidot lojālu un zinošu investor bāzi, kā arī pilnveidot savas investoru attiecības.