Investīciju spēles Biržu Haizivs 2011 uzvarētājs varēs izvēlēties vienu no divām galvenajām balvām – braucienu diviem uz Londonas Vasaras Olimpiskajām spēlēm vai gardēžu ceļojumu uz Parīzi četru dienu garumā.

Māris Rambaks, LHV Bankas Latvijas brokeru nodaļas vadītājs

Māris Rambaks, LHV Bankas Latvijas brokeru nodaļas vadītājs

Spēles mērķis ir izglītot cilvēkus par ieguldījumiem vērtspapīros (akcijās), un šogad tā norisināsies no 3. līdz 28. oktobrim. Spēles uzvarētājs būs tas, kura ieguldījumu portfelis spēles beigās uzrādīs vislielāko vērtību.

Kā saka LHV Bankas Latvijas brokeru nodaļas vadītājs Māris Rambaks: „Spēle ir vienreizēja iespēja izmēģināt ieguldīšanu finanšu tirgos, neriskējot ar reālu naudu. Tā ir arī vide, kur iespējams pārbaudīt savus spēkus, zināšanas un talantu, kā arī izjust aizraujošu konkurences garu un cīnīties par vērtīgām balvām.”

„Biržu Haizivs” Baltijas valstu mērogā notiek jau sesto gadu. Pagājušajā gadā spēlē piedalījās ap 2000 dalībnieku, un labākais spēlētājs no Latvijas ieguva 2. vietu. Piedalīties var ikviens, jo dalība spēlē ir bezmaksas. Vairāk informācijas spēles vietnē lhv.lv/haizivs

Spēli atbalsta NASDAQ OMX  un galvenās balvas nodrošina Estravel