Spēle

Skatoties bid/ask līknēs man šķiet, ka šobrīd nav nekādas jēgas kustināt to, ko esmu iepircis, tādēļ metas tā kā nedaudz garlaicīgi… Un, kā zināms, visas nepatikšanas ceļas tieši no garlaicības. Kaut kas steidzami jādara!

Mans mentors man sniedz tikai pamatzināšanas un instruktāžu tehniskajās niansēs, bet ne konkrētus pirkšanas/pārdošanas mājienus. Tāda bija iecere – paskatīties, ko var viens zaļš gurķis mežonīgā kapitālisma pašā sirdī – vērtspapīru tirgū :) Tomēr… esmu gatavs riskēt ar nelielu summu, iepērkoties pēc anonīmiem ieteikumiem. Nesavtīgākajam/veiksmīgākajam/gudrākajam ieteicējam pēc mēneša rezultātu salīdzināšanas izmaksāšu pusdienas (bezalkoholiskās;) Runa ir par tiešām nelielām summām, bet tāpat būs ko salīdzināt.

Piedāvājums

Pirkšu trīs uzņēmumu akcijas vienādā summā (vai labāk skaitā – kam vieglāk izsekot?), un skatīšos, kas pēc mēneša būs sanācis. Man nav padomā kāds finansiāls brīnums, bet gan atbilde uz jautājumu – vai šis kapitālisms tiešām ir tik mežonīgs, kā par to runā. Es saprotu, ka īstam spečukam tā var šķist tāda māžošanās – pēc mēneša salīdzināt kaut kādu nieka ašpadsmit akciju kopvērtības svārstības 3 dažādos uzņēmumos, bet es nāku no šovbiznesa, un tur bez spēles elementa nav dzīves. Ja kāds gatavs piedalīties, būšu priecīgs, un – jau iepriekš pateicos! Ja ne, spēlēšos lepnā vientulībā :)

Disklaimeris

1. Piedāvājums neattiecas uz manu mentoru (es Tev nopirkšu smalkmaizītes Franču maiznīcā, labi? ;)

2. Ieteikumu iesūtīšana – komentāru veidā, līdz 28. martam.

3. Pusdienas būs manis izvēlētā vietā (hmmm, sen nav būts Kaļķu ielas pelmeņos…), un maksāšu no saviem privātajiem līdzekļiem. Atraušu no ģimenes budžeta, tā teikt (tikai nestāstiet par to manai sievai!)