Tātad – izsludinātais datums pienācis un pagājis, kādi ir rezultāti manam piedāvājumam uzspēlēt, t.i. – ieteikt man ko pirkt, un tad paskatīties, kuram labāk izdevies (http://naudaslietas.lv/2011/03/uzspelesim/)

Vērtīgākie ieguvumi un atklāsmes:

Pirmkārt jau – vairāku nopietnu treideru aizrādījums, ka ar tādām lietām nespēlējas, tādēļ neviens nopietns speciālists nekādus padomus te nesniegs. Man gan bija aizdomas, ka dažs labs ieteicējs tomēr kaut ko arī saprot. Lai nu tā būtu, tomēr paldies tiem, kas padalījās. Galu galā – tā bija lieliska iespēja mēģināt tikt vaļā no vismaz neliela daudzuma grūti notirgojamu akciju ;)

Otrkārt – atziņa, ka tajā treideru sabiedrībā apgrozās gluži sakarīgi, pat draudzīgi (vismaz rakstībā) ļaudis, un tam ir nozīme, jo katrā lietā un vietā man pats svarīgākais ir – lai laba sabiedrība.

Treškārt – atkal gala lēmums jāpieņem pašam, jo izteiktu līderu ieteikumos nav. Ja bija, tad tos jau biju iepircis, un gribas pamēģināt arī vēl ko citu.

Kopsavilkums šāds (izmantojot komentāru oriģinālo rakstību):

VNF1R

RKB (kaut vai pa ASK) :)

SAF/Balzams/DPK

SAF/OLF

SRS1L

Latvijas Kuģniecība/Linas Agro/Agriwill/Premia Foods/


Tālāk:

Tagad tikai nepazīstamajiem  jāpiemeklē attiecīgie saīsinājumi, jāpapēta vēsture, jāpalasa Dienas Bizness ;), jāpajautā Jurģim Liepniekam, ko viņš domā …. (nu labi, labi, var arī bez Jurģa :) un jāpaskatās, vai otrdiena ir īstā diena, lai iepirktos pa ASK. Jo mana pirmā iepirkšanās diena, izrādās – bijusi tieši 2 dienas par agru. Ir arī otrs variants, ko varētu darīt -izlikt pārdevējam pievilcīgāko BID un nedaudz pagaidīt, laiku pa laikam piekoriģējot, ja tas nepieciešams, lai nezaudētu pievilcību. Lai nu kā – visus trīs pirkšu, izvēloties vienu no variantiem.

Pa to laiku – šobrīd esmu izlicis pārdošanā savas vienīgās EE akcijas – ļoti jau nu neprognozējami lēkā. Ja kāds tādu ASK pieņems (kaut pēc mēneša), varēšu nosegt komisijas maksas un konta atvēršanas izmaksas :)

Bet, kamēr, nav zināms, kura komentāra autoram būs jāatklāj sava seja, lai varu izmaksāt tās apsolītās pusdienas, dažas

pateicības:

Paldies visiem, kuri tomēr nekautrējās nolaisties līdz padomu došanai vienam nenopietnam zaļknābim.

SellerOfSmiles – paldies par ievadu biznesā! Novērtēju!

Paldies Tomam par ieinteresēto un ļoti noderīgo skaidrojumu, par spīti skepsei! Cienu!

HIM paldies par apgaismošanu nopietno treideru attieksmē!

Papa Bear – par kaimiņu ieteikšanu – tur es pat jūtos drošāks, šķiet, ka vairāk loģikas un saprotamu tendenču, nekā LV

Paldies arī Alisei – bet … mūsu gaumes akciju ziņā jau bija līdzīgas jau pirms šīs spēles :)

Ģ.Buffett – mana sieva Sarmīte labprāt pieņems Tavu ielūgumu, ja vien tā buffettvieta būs pieklājīga :P

P.S.

Un vispār – ja nu es pēkšņi rakstu vai prātoju pilnīgas muļķības, lūdzu, savlaicīgi dariet man to zināmu – ka nesāku muļķības izplatīt arī pa radio ;)