Naudaslietas.lv blogos ir lasāmas jau pieredzējuša investora – Belova – pārdomas par notiekošo akciju tirgū. Valdis Melderis, savukārt, ir pilnīgs iesācējs, kurš tikko ir nolēmis izmēģināt spēkus un nopelnīt akciju tirgū. Valdis ir gatavs atklāti pārstāvēt iesācējus un dalīties ar savu pieredzi, pārdomām un, iespējams, izmantot lasītāju komentārus, lai pilnveidotu savu investora „portfolio”. Drosmīgs lēmums. Apsveicam Valdi un novēlam viņam veiksmi!

Lūk, ko viņš pats par savu lēmumu investēt saka: „Ņemot vērā neseno atskārsmi, ka banku depozīts, kaut arī drošs, tomēr ir neefektīvs naudas pelnīšanas instruments, nodomāju, ka jābūt kādam labākam veidam, kā ieguldīt liekos līdzekļus. Uzkrājumu procentus šodien viegli „noēd” inflācija, tādēļ nolēmu beidzot iepazīties ar akciju tirgu, kurš man, kā nezinātājam, līdz šim vairāk atgādināja azartspēļu biznesu. Tā teikt – uz dullo kaut ko nopērc, un ceri, ka paveiksies.”

„Nolēmu noskaidrot, vai tas tā ir, un – kādas ir iespējas veiksmīgi darboties arī bez speciālām zināšanām vērtspapīru tirdzniecībā. Tā kā grasos startēt ar nelieliem līdzekļiem, noskaidroju, ka, pateicoties biržā kotēto uzņēmumu stabilajai darbībai ilgtermiņā, tādiem iesācējiem, kā es, Latvijas akciju tirgus būtu piemērots”, savu izvēli pieteikties e-Brokerim pamato Valdis Melderis.

SEB bankas Vērtspapīru un Brokerpakalpojumu nodaļas vadītāja Nataļja Točelovska skaidro Valdim Melderim akciju tirgus attīstības rādītājus

SEB bankas Vērtspapīru un Brokerpakalpojumu nodaļas vadītāja Nataļja Točelovska skaidro Valdim Melderim akciju tirgus attīstības rādītājus

Par Valdi Melderi:

  • Radio ētera balss jau no 1991.gada;
  • Radio Skonto programmu direktors kopš 1994;
  • Sākot ar 1997. gadu dažādu notikumu vadītājs (Lat, Rus, Eng);
  • Diplomēts psiholoģijas skolotājs (LU) – 1993;
  • Baltijas akciju iepazīšanas tūre – 2011.