Baltijas biržu balvu Baltic Market Awards pasniegšanas ceremonijas ietvaros birža „NASDAQ OMX Riga” piešķīra tradicionālās biržas Gada balvas. „Gada brokeris 2010” titulu ieguva Deniss Makedonskis no „Latvijas Krājbankas”, bet „Biržas speciālbalvu 2010” saņēma „Rīgas Ekonomikas augstskolas” (Stockholm School of Economics in Riga) pasniedzējs Alminas Žaldokas.

„Gada Brokeris 2010” titula ieguvējs Deniss Makedonskis uzrādīja labāko rezultātu savu kolēģu – biržas brokeru savstarpējā balsojumā un saņēma augstu vērtējumu no biržas Tirdzniecības departamenta. Savā darbā balvas ieguvējs var lepoties ar vērā ņemamu vērtspapīru darījumu skaitu un apjomu. Mākslinieka Ulda Zariņa veidoto ceļojošo balvu „Gada brokeris” birža piešķir jau trīspadsmito gadu. Statuja atveido izslējušos cilvēku, kas simbolizē mērķtiecību un izaugsmi.

Gada brokeris 2010 Deniss Makedonskis un biržas "NASDAQ OMX Riga" valdes priekšsēdētājas vietnieks Indars Aščuks

Savukārt „Biržas speciālbalva 2010” tika piešķirta „Rīgas Ekonomikas augstskolas” pasniedzējam Alminas Žaldokas par viņa ilggadējo ieguldījumu veidojot studentu – jaunās paaudzes – izpratni par Latvijas un Baltijas reģiona vērtspapīru tirgus niansēm un attīstības perspektīvām. Viņa vadībā tapuši vairāki ikgadējā biržas Stipendiju konkursa laureātu darbi, kas izceļas ar nozarē reti pētītām vērtspapīru tirgus parādībām tādejādi veidojot kvalitatīvas pētniecības un analītikas bāzi tieši par Baltijas reģiona vērtspapīru tirgu. Kopš 2000. gada „Biržas speciālbalva” tiek piešķirta par īpašu ieguldījumu Latvijas vērtspapīru tirgū un tā attīstībā. Balvu līdz šim saņēmuši gan banku, akadēmiskās vides pārstāvji, gan mediju pārstāvji, gan uzņēmumi.