Jau ziņojām, ka no šodienas – 8. februāra esošā interneta tirdzniecības platforma e-Brokeris tiks nomainīta ar jaunu programmatūras versiju. Pāreja uz jauno programmatūru notiks vienlaicīgi ar akciju tirdzniecības platformas INET Nordic ieviešanu NASDAQ OMX biržās Kopenhāgenā, Helsinkos, Islandē, Stokholmā, Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Jaunā programmatūras versija lietotājiem piedāvās vairākus uzlabojumus un priekšrocības, piemēram, klientiem būs iespējams ievadīt uzdevumus ar derīguma termiņu līdz to atcelšanai, kas ir būtiska atšķirība no līdzšinējās versijas, kurā ievadītie uzdevumi dienas beigās tiek dzēsti un investoriem tie nākošajā dienā ir jāievada no jauna. Programmatūrai būs arī ievērojami uzlabota funkcionalitāte; lietotājiem būs iespēja atvērt vairākus logus un izkārtot tos pēc savas ērtības, kā arī izmantot datora pelei draudzīgas vides priekšrocības. Jaunajā e-Brokeris versijā lietotāju ērtībai būs pieejami tirdzniecības dati par Baltijas indeksiem, akciju cenām un apgrozījumu grafiku formā.

Līdz ar jaunās programmatūras ieviešanu paredzams, ka e-Brokeris Baltijas pieslēguma ikmēneša lietošanas maksa pazemināsies par aptuveni 30%.

Vairā par e-Brokeris var uzzināt šeit