Dažādus kuriozus par naudu ir ārkārtīgi interesanti lasīt tikai gadījumos, ja neesat tajos iesaistīts.

2 500 000 USD. Tik daudz maksāja informācija, ko no sava darba datora izdzēsa kādas arhitektūras kompānijas darbiniece no Floridas, ASV. Tādā veidā viņa vēlējās atriebties savam darba devējam, kurš grasījās viņai uzteikt darbu. Vēlāk gan izrādījās, ka darbiniece ir tikai kļūdījusies, patiesībā viņu neviens nav vēlējies atlaist.

30 000 USD grasījās nozagt maizes veikala apzadzēji no kāda Austrijas maizes veikala. Taču kļūdas pēc viņi savāca maisu ar svaigi ceptām maizītēm.

Tikpat daudz – 30 000 USD – tika iztērēti kādā pētījumā, lai noskaidrotu, kādēļ pēc tik daudziem sitieniem pa koku dzeņiem nesāp galva.

700 000 USD saviem interneta piegādātājiem bija parādā Zimbabve 2006. gadā, un par sodu valstij tika atslēgts internets.

Aptuveni 170 mārciņu maksāja tanka apdrošināšana kādam britam, kurš pirms diviem gadiem šopinga veikšanai iegādājās šo dzelzs monstru.

140 000 EUR kāds Gudlēnas ciemata iedzīvotājs no Francijas novēlēja tās padomei ar nosacījumu, ka nauda tiks iztērēta komunistiskās revolūcijas noorganizēšanai.

70 mārciņu lielu soda naudu savulaik vajadzēja samaksāt kādam kultūristam, kuru iesūdzēja tiesā viņa kaimiņi. Iemesls – nodarbību laikā viņš pārāk skaļi izdveš dažādas skaņas, sten un šķindina ar atsvariem.

25 USD maksā īpaša krājkasīte, kas sabojājas, ja tajā laikus neieliek naudu.

15 000 mārciņu iztērēja prinči Viljams un Harijs kādā Londonas ballītē. Visa summa tika izdota par dzeramā pirkšanu.

2 110 000 USD izmaksāja pusdienas ar miljardieri Vorenu Bafetu interneta izsolē ebay. Par tās uzvarētāju kļuva kāds investīciju kompānijas vadītājs no Ķīnas.

40 USD maksā bankrotējušās bankas Lehman Brothers kafijas krūzītes interneta izsolē, ko amerikāņi iegādājas kā suvenīru.