LHV Bankas tirgus analītiķe Zane Tiltānova iesaka piecas mājas lapas, kuras viņa izmanto ikdienā.

The Wall Street Journal, www.wsj.com

Uzticams ziņu avots, kas publisko korektu informāciju. Piemērots investoram, kas nemeklē izklaidējošus materiālu, bet vēlas gūt uzticamu informāciju par jaunākajiem notikumiem, kā arī komentārus un nopietnāku jaunumu analīzi. Resurss atspoguļo jaunāko informāciju no visas pasaules un aptver gandrīz visas iespējamās jomas un sektorus. Taču kā jā gandrīz par visu labo arī par šo resursu ir jāmaksā. Viena gada maksa par resursa izmantošanu ir 197 ASV dolāri, kas ir aptuveni 96.53 lati.

Minyanville, www.minyanville.com

Interneta portāls piesaista ar savu netradicionālo pieeju un interesantajiem rakstiem par dažādām ar ieguldījumiem un biznesu saistītām tēmām. Portālā atrodama virkne video tiem, kas ir slinki lasītāji. Video materiālos bieži sastopami animēti buļļa un lāča tēli Hoofy un Boo, kas lapai piedod dzīvīgumu un pasniedz jaunumus izklaidējošākā veidā. Lielākā daļa informācijas ir pieejama par brīvu.

CNBC, www.cnbc.com

Viens no populārākajiem interneta resursiem, kas atspoguļo aktuālāko informāciju no visas pasaules akciju tirgiem. Šeit var atrast arī ASV akciju tirgus reāllaika cenas. Šis ir brīvpieejas resurss.

BARRON’S, www.barrons.com

Lai gan šis ir maksas resurss, arī nemaksājot ne santīma ir iespējams piekļūt noderīgai informācijai. Kā vienu no labākajiem rīkiem šajā lapā varu izcelt kalendāru, kurā ir atzīmēti ASV ekonomikas datu publiskošanas datumi, kā arī tirgus prognozes konkrētajam rādītājam.

BigCharts, www.bigcharts.com

Interneta vietnē pieejami bezmaksas rīki grafiku analīzei, kas var noderēt investoriem, kuri iegulda ASV akciju tirgos.