NASDAQ OMX Group, Inc. (Nasdaq:NDAQ) paziņo, ka NASDAQ OMX Baltijas fondu biržas Tallinā, Rīgā un Viļņā ir mainījušas savus nosaukumus uz NASDAQ OMX Tallinn, NASDAQ OMX Riga and NASDAQ OMX Vilnius.
Ar nosaukuma maiņu tiek turpināta Baltijas biržu tālāka integrācija pasules lielākajā biržu grupā NASDAQ OMX, kas tika izveidota 2008. gadā.

“Jaunie nosaukumi vistiešākajā veidā atspoguļo Baltijas biržu dalību NASDAQ OMX grupā un dos iespēju biržu biedriem un tajās kotētajiem uzņēmumiem izmantot grupas starptautiskā zīmola priekšrocības. NASDAQ OMX zīmols palīdzēs Baltijas tirgum piesaistīt investoru uzmanību pasaulē. NASDAQ un OMX apvienošanās ilgtermiņā palīdzēs palielināt tirgus likviditāti un padarīs to efektīvāku. Saviem klientiem mēs arī varēsim piedāvāt jaunus produktus un pakalpojumus, saka Henriks Elfvings, NASDAQ OMX Baltijas tirgus vadītājs.

NASDAQ OMX Baltijas biržas aktīvi strādā pie tirgus attīstības. Tiek pagarināts tirdzniecības sesijas ilgums, ieviesta jauna tirdzniecības sistēma un paplašināts klientiem piedāvāto produktu un pakalpojumu klāsts.

Līdz šim Baltijas biržu nosaukumi bija: Rīgas Fondu birža, Tallinas Fondu birža un Viļņas Fondu birža.

Par godu Rīgas Fondu biržas nosaukuma maiņai, vienā no pasaules dzīvākajām vietām – Times skvērā Ņujorkā uz „NASDAQ” televīzijas studijas fasādes lielā ekrāna izlikts Rīgai veltīts apsveikums un Latvijas karogs.