2008.gada 22.oktobrī norisinājās ikgadējā investīciju konference “CEO Meets Investor 2008”. Tās mērķis bija iepazīstināt investorus ar NASDAQ OMX Baltijas biržās kotētajiem uzņēmumiem, nodrošināt investoriem iespēju klātienē tikties ar uzņēmumu vadību, kā arī iegūt atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Konferences paredzēta investoriem, kas ir iegādājušies vai vēl apsver iespēju iegādāties Baltijas biržās kotēto uzņēmumu akcijas. Konferenci apmeklēja arī fondu pārvaldnieki, brokeri, analītiķi.

Pēc investoru un banku brokeru izvēles konferencē par savu darbību un nākotnes plāniem stāstīt bija uzaicināti trīs lielu Latvijas uzņēmumu – „Valmieras stikla šķiedra”, „SAF Tehnika” un „Olainfarm” vadība, kā arī Lietuvas uzņēmuma – „Apranga” un Igaunijas uzņēmuma – „Eesti Ehitus” vadība. Gan „Apranga”, gan „Eesti Ehitus” ir pārstāvēti arī Latvijā. „Apranga” Latvijā ir plaši pārstāvēta ar veikaliem „ZARA”, „Mango”, „Mexx”, „Jack & Jones/Only”, „CITY”, „Betty Barclay”, „Emporio Armani”, „GF Ferre”, „Hugo Boss” un „MaxMara”.

Konferences noslēgumā notika ekspertu diskusija par to, kādu
uzņēmumu akcijas pirkt un pārdot? Kā notiekošais ekonomikā ietekmē
dažādu uzņēmumu akciju cenas? Vai akcijas kļūs vēl lētākas? Kā
notiekošais fondu tirgū ietekmē ilgtermiņa investorus? Kas sagaida
Baltijas valstu ekonomiku? Diskusijā piedalījās Mārtiņš Kazāks (Swedbank), Nataļja Točelovska (SEB banka), Jānis Praņēvičs (Parex Asset Management).

Ekspertu paneļdiskusijas video: